Herbadent Ústní voda 200 ml

• bylinná a pomáhá i proti bolesti v krku

byla mi doporučena a já doporučuji všem

• , zakoupeno v Lékárna Hrabyně

• Velice účinná !
    • Neustálé zdražování. Myslím si ale, že za toto mohou obchodníci, ne výrobce ! Před cca 3 lety byla cena kolem 90,- Kč, dnes o 50% více !

Vřele doporučuji nejen na dezinfekci ústní dutiny !

Objem
200 ml

Herbadent Ústní voda

Balení: 200 ml

Bylinná ústní voda vhodná při krvácení dásní nebo po stomatologickém zákroku. Obsahuje extrakty a silice klinicky ověřené směsi 7 léčivých rostlin, (extrakt ze směsi bylin řepíku, nátržníku, šalvěje a heřmánku doplněný o mátovou, fenyklovou a hřebíčkovou silici). Kombinace extraktů a silic 7 léčivých rostlin zvyšuje antimikrobiální účinnost přírodní dentální řady Herbadent.

Herbadent ústní voda se vyrábí ve farmaceutické kvalitě bez přidání chemických barviv.

HERBADENT ústní voda koncentrát se ředí 1:10 vodou, v případě citlivých zubů můžeme použít vodu vlažnou, která je příjemnější na povrch sliznice dutiny ústní.

HERBADENT ústní voda koncentrát doporučuje se při krvácení dásní nebo po stomatologickém zákroku posiluje a regeneruje zánětlivé dásně a sliznici dutiny ústní snižuje riziko zánětu dásní a parodontózy předchází vzniku zubního plaku je doporučena pro výplachy při rovnátkách je určena pro každodenní výplachy dutiny ústní mohou ji používat těhotné ženy

Dentální řada HERBADENT obsahuje bylinné extrakty a silice snižující riziko zánětů a parodontózy.

Použití:

HERBADENT ústní voda koncentrát se ředí 1:10 vodou před výplachem dutiny ústní. Je svým způsobem unikátní, protože z lahvičky o objemu 200ml připravíme postupným ředěním až 2 litry ústní vody a tím tato špičková přírodní ústní voda nám vydrží témě na 2 měsíční kůru při výplachu ráno a večer.

• , zakoupeno v PROFIMED.cz

produkt mám vyzkoušený a osvědčil se

• , zakoupeno v Dům bylinek

• bylinná a pomáhá i proti bolesti v krku

byla mi doporučena a já doporučuji všem

• , zakoupeno v Lékárna Hrabyně

• Velice účinná !

Vřele doporučuji nejen na dezinfekci ústní dutiny !

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

Perfektní

• , zakoupeno v sLéky.cz

perfektní produkt

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Používám nejméně 20 let. Nic lepšího /přírodního!/ na paradontozu není.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Kvalitní přírodní ústní voda, ředěná pro použití vodou, takže cenově velmi výhodná.

• Dobrá ústní voda
    • Zapomněl jsem si přečíst návod k použití a dal jsem si to rovnou do pusy hihihih.

...