Listerine Freshmint 250 ml

Objem
    250 ml
    Určení
    pro všechny

LISTERINE® Freshmint posiluje zubní sklovinu a pomáhá tak chránit zuby před zubním kazem Značka LISTERINE® představuje zvýšení úrovně ústní hygieny.

Antibakteriální ústní voda LISTERINE® je široce a dlouhodobě používaná ústní voda určená ke každodenní péči. Při pravidelném používání spolu s mechanickým čištěním zubů ničí bakterie způsobující zubní plak, zápach z úst a zánět dásní a při použití dvakrát denně poskytuje 24hodinovou ochranu.

Je klinicky prokázáno, že antiseptické ústní vody LISTERINE®: ničí bakterie i v mezizubním prostoru, snižují obsah zubního povlaku až o 56 % lépe než samotné čištění zubů zubním kartáčkem, poskytují 24hodinovou ochranu před zubním povlakem, a to při používání dvakrát denně udržují svěží dech.

Předchází vzniku zubního plaku, hlavní příčiny onemocnění dásní.

Díky obsahu fluoru posiluje sklovinu.

Ničí bakterie.

Poskytuje 12-ti hodinovou ochranu (při použití 2 × denně, ráno a večer).

Dlouhodobě odstraňuje zápach z úst.

Čištění zubů kartáčkem a dentální nití nemusí být vždy zárukou zářivého úsměvu.

Bakteriální zubní plak, který se tvoří v obtížně dosažitelných místech úst, je hlavní příčinou vzniku kazů, může vyvolat i onemocnění dásní.

V ordinacích zubních lékařů se pak lidé často už jen podrobují nepříjemným a bolestivým zákrokům. Krok ke zvýšení úrovně ústní hygieny je přitom poměrně snadný ? mechanické čištění doplnit každodenním užíváním antibakteriální ústní vody.

Ústní voda Listerine od společnosti Pfizer je nejpoužívanější a nejintenzivněji zkoumaná ústní voda ke každodennímu použití na světě.

Při pravidelném používání spolu s mechanickým čištěním redukuje množství plaku v ústní dutině o více než polovinu a ani při dlouhodobém užívání nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

1zákazník doporučuje produkt

Má to grady, pro ty, kteří nesnesou ostré chutě to není. Dost to může pálit na jazyku.

• - účinnost
      • - dobrá cena
      • - příchuť

Když jsem tuto ústní vodu vyzkoušela poprvé, tak jsem z ní vůbec nebyla nadšená. Přišlo mi totiž, že po jejím použití zůstává v ústech velmi nepříjemná pachuť, žádný svěží dech. Ovšem ve chvíli, kdy se mi v ústech objevil nějaký problém jako je například afta, otec, který tuto ústní vodu používá pravidelně, mě nabádal, abych ji zkusila, že na toto mi zaručeně pomůže. Ačkoli se mi kvůli zmíněné pachuti nechtělo, nakonec převládla touha zbavit se bolesti. Večer jsem si tedy touto vodou ústa vypláchla a druhý den to bylo skutečně lepší. Samozřejmě záleží na typu ranky, co člověk v ústech má (nebo na velikosti afty) a tak někdy stačí skutečně jeden výplach (ranka v ústech se nevyléčí, ale přestane bolet a pak ať se hojí jak dlouho chce), někdy je potřeba ústní vodu používat více dní. V každém případě mám vyzkoušené, že mi v tomto ohledu skutečně pomáhá a už na ní nedám dopustit. Ačkoli ji používám jen při „obtížích“, na příchuť už jsem si zvykla a nemám s ní problém. Tento výrobek mohu ostatním vřele doporučit!

• svěží dech
      • dokonalé vyčištění mezizubních prostorů
      • skvělá silná chuť pepermintu
      • ochranný uzávěr
      • odměřování

Poprvé jsem Listerine vyzkoušela při rozsáhlém zánětu dásní. Ze začátku na mě byla chuť příliš silná a pálila v ústech, ale po čase jsem si zvykla. Už po několikadenním používání se moje ústa těšila svěžímu dechu a konci aftů. I po zánětu Listerine dál používám. Je to naprostá osvěžující bomba úst.
      Doporučuji nakupovat spíše v lékárnách než drogeriích - lepší cena.

• ten oranžový listerine je ale chuťově hrozně odpornej.

zkusím příště tu jinou chuť, ale jestli to bude to samí tak už to nechci.

Nosím rovnátka a je to skvělý doplněk

• výborná,doporučuji,svěží dech,bomba pro zoubky a dásně jak je udržet zdravé a čisté.

výborná,doporučuji,svěží dech,bomba pro zoubky a dásně jak je udržet zdravé a čisté.Očíčka slzejí na začátku, ale pak super.

• Skvělý pocit čistoty v ústech
      • Chuť (jako pepermintová žvejka, jen asi 10x silnější)
      • Ochranný uzávěr - děcka ještě neochutnaly..
      • Barva -zelená uklidňuje mně i zuby
      • Chrání zuby i dásně
      • Od té doby, co ji používám netrpím na afty
      • Píšou,že máte odměřit 20ml - já nejsem odměrkový typ -prostě si loknu a jedu
      • Prodloužení ranního i večerního očistného rituálu (kloktat se musí alespoň 30 vteřin)
      • Když máte nějaké poranění v ústech -dost to bolí

Po téhle vodě pánové i paničky,
      budete mít chráněné dásničky.
      Budete mít lepší,silnější sklovinu,
      A neříkejte, co je to za volovinu.
      Se zubními zvířátky zametete,
      v zubech je přece nesnesete.
      Určitě obejdete se bez Hubba bubby,
      všichni komu občas páchne z hu…úst.
      Ohromíte partnera zdravým a svěžím dechem,
      žena bude reagovat se slastným vzdechem.
      Pánové budou jistě blahem hejkat,
      pro desinfekci už nemusejí Slivovicí plejtvat.

• výborná chuť, pocit z opravdu čistých zubů...

Reklama nelže. Tohle je opravdu bomba v zubní hygieně. Nic takové jsem ještě nezažila:-). Ústní voda Vám téměř exploduje v ústech. Než si na ni trochu zvyknete, budete při každém užití slzet. Věřím, že ústní voda je opravdu efektvní. Chce to ale používat ji pravidelně a pokud možno si občas vypláchnut i během dne po jídle. Není nad čistý chrup a příjemný,svěží dech....