Oralflux Chlorhexidin Pro 250 ml

250 ml
Určení
pro všechny

• , zakoupeno v sLéky.cz

Tuto ústní vodu používám dle doporučení zubní lékařky jen při problémech a bohužel při objednávce přes internet se nedozvím dobu použitelnosti produktu. Doba 6 měsíců je pro mne krátká, kdybych ji kupovala v lékárně, zvážila bych, zda si ji koupím a možná ani nepoužiji a lékárně za těch 6 měsíců vrátím. Jinak jsem s produktem spokojena a v minulosti mi pomohl od problému se zubem.

• , zakoupeno v Lékárna Scarabeus

• Příjemná chuť i velikost balení 250 ml.
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vhodné pro těhotné

Objem
250 ml
Určení
pro všechny

Oralflux Chlorhexidin PRO je ústní vodou pro péči o ústní dutinu při problémech s dásněmi. Je určena pro dospělé a děti nad 12 let. Příchutí Oralflux Chlorhexidin PRO je příjemná svěží máta. Použití ústní vody omezuje vznik zubního plaku a vysoký obsah fluoridů ochraňuje před vznikem zubního kazu. Nejedná se o ústní vodu pro pravidelné použití.

Složení Oralflux Chlorhexidin PRO

Jedná se o ústní vodu s obsahem 0,12% chlorhexidin diglukonátu, což je antibakteriální složka. Obsahem ústní vody Oralflux Chlorhexidin pro je také 0,2% florid sodný. Tato ústní voda obsahuje nulový podíl alkoholu.

Dávkování ústní vody

Ústní voda se používá pouze krátkodobě a po poradě se zubním lékařem či hygienistou. Doporučené dávkování ústní vody Oralflux je 10 ml 2x denně po dobu 10-14 dnů. Dávkovač na nádobě přesně poskytne denní dávku ústní vody.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• , zakoupeno v Lékárna Scarabeus

• Příjemná chuť i velikost balení 250 ml.
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vhodné pro těhotné

Perfektní a cenově nejlepší!

• , zakoupeno v Lékárna Janovská

• řeší můj problém s dásněmi

Vyzkoušela jsem různé produkty a tento mi vyhovuje