Promise s hřebíčkovým olejem Ústní voda 500 ml

Objem
500 ml

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

Moje oblíbená ústní voda a není k sehnání!

• příjemná chuť, složení s olejem není tolik agresivní jako běžné ústní vody
  • , zakoupeno v Ústnípéče.cz

• obsahuje hřebíčkový olej, který dobře působí na dásně.
    • Příjemná vůně i chuť.

Tento produkt jsem vyzkoušela na 50ml, který je v prodeji.
    Dala jsem jej vyzkoušet i svým známým, kteří si jej též objednali a po jeho zdělání opět objednají.
    Doporučuji jej každému, kdo není alergický na hřebíčkový olej.

Objem
500 ml

Jedinečná ústní voda Promise s obsahem hřebíčkového oleje. Hřebíčkový olej, který je známý a hojně využívaný v medicíně už po dlouhá staletí, vyniká svými hojivými a protizánětlivými účinky.

Ústní voda Promise je určená pro každodenní komplexní ochranu celé dutiny ústní. Doporučujeme používat pravidelně společně se zubní pastou Promise.

• Návod k použití: Neřeďte. Vyplachujte ústa po dobu přibližně 30 sekund. Používejte pravidelně po každém vyčištění zubů.
  • Složení: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma (Clove Oil), Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, CI 19140, CI 42090.

Promise Extra Clove Oil protizánětlivá ústní voda s hřebíčkovým olejem 500 ml

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

Moje oblíbená ústní voda a není k sehnání!

• příjemná chuť, složení s olejem není tolik agresivní jako běžné ústní vody
  • , zakoupeno v Ústnípéče.cz

• obsahuje hřebíčkový olej, který dobře působí na dásně.
    • Příjemná vůně i chuť.

Tento produkt jsem vyzkoušela na 50ml, který je v prodeji.
    Doporučuji jej každému, kdo není alergický na hřebíčkový olej.

• , zakoupeno v Ústnípéče.cz

• výborná chuť, příjemný pocit v ústech

Výborná chuť
    je jen škoda, že se tento produkt přestává vyrábět - tedy alespoň dle sdělení pracovnice obchodu.

• , zakoupeno v nonRx.cz

• Nepálí
    • Dech je dlouho svěží
    • Nezpůsobuje barvení zubní skloviny
    • -

Super voda za lidovou cenu.
    Předčila mé očekávání.

• Nejlepší z mnou vyzkoušených ústních vod. Jemná a po výplachu zanechá příjemný pocit jako snad žádná jiná..
    • leda tak barva :-)

Nevysouší ústní dutinu, Jemná. Doporučuji

• příjemná chuť
    • nepálí v puse

opravdu vhodná v kombinaci se stejnou zubní pastou

• , zakoupeno v Lékárna Natura

• svěží,